Služby

Ekovinice Kostelanský

UBYTOVÁNÍ

V penzionu se můžete ubytovat v jednom ze šesti pokojů. Každý z nich disponuje kuchyní, která je vybavena lednicí, varnou deskou, konvicí a základním nádobím. Součástí pokojů je také koupelna s WC a sprchovým koutem.

Jednotlivé apartmány obsahují 3 klasická lůžka a jednu přistýlku, díky tomu se zde může ubytovat až 4 členná rodina.
V celém penzionu je WiFi připojení zdarma.

POČET NOCÍ CENA ZA OSOBU
7 a více 450 Kč
3-6 500 Kč
1-2 550 Kč

*Děti do 3 let v postýlce (bez postele) ZDARMA

Areál Penzionu Kostelanský

VYBAVENÍ POKOJŮ

Wifi zdarma
Koupelna s WC
Kuchyňka s lednicí, indukčním sporákem
Až 4 lůžka na pokoj
Víno Ekovinice Kostelanský

DEGUSTACE VÍNA

V penzionu organizujeme také degustaci vína vlastní produkce. Ochutnávka zahrnuje prohlídku sklepa s výkladem postupu výroby a ekologického pěstování révy, degustaci vzorků a samozřejmě nesmí chybět ani malé občerstvení.

Minimální počet osob pro degustaci je 8. Cena se odvíjí od počtu osob na degustaci a také podle domluveného počtu a druhů degustovaných vzorků vína.

POČET OSOB CENA ZA OSOBU
10 a více od 400 Kč
Výčep piva

VÝČEP PIVA

Dobře víme, že je potřeba zahnat žízeň po dlouhých procházkách po Horňáckém kraji. Pro hosty penzionu je k dispozici samoobslužný výčep piva, který je k dispozici 24/7 a je možné jej otevřít klíči od pokoje.

Cena: 25 Kč za 0,5l

Posezení s grilem

ZAPŮJČENÍ GRILU

Letní pobyt v penzionu je možné si zpříjemnit večerní grilovačkou. Hostům nabízíme zapůjčení grilu a příslušenství na grilování (včetně uhlí). Gril je připraven v altánku, který nabízí příjemný výhled na obec Lipov a okolní kopcovité panorama.

Zdarma (při uvedení do původního stavu), nebo 200 Kč/den

Půjčovna kol

PŮJČOVNA KOL

Pro naše hosty nabízíme také zapůjčení jízdních kol. Kromě 3 dámských a 3 pánských kol máme v nabídce také jednu velkou koloběžku. Na pozemku penzionu je k dispozici také prostor pro uložení a uzamčení vlastních kol.

Cena: 200 Kč/den

NAPIŠTE NÁM